×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Nedir?

Tek seansta çene bölgesi ve boyunda ciltte sıkılaşma sağlayan, lifting etkisiyle sarkmayı toparlayan, dekolte bölgesinde kırışıklıkların belirginliğini azaltan ve kaşta lifting sağlayan FDA onaylı bir yöntemdir. Odaklanmış ultrason enerjisini derinin bütünlüğünü bozmadan derin katmanlara ulaştırarak kollajen ve elastin üretiminin tetiklenmesini sağlar.

Etkisi?

Bazı uygulamalardan hemen sonra etki görülebilse de, gerçek etkinin ortaya çıkması iki ya da üç ay sürebilir. Bu süre boyunda, çenede, kaşta, dekoltede, kollajenin üretilip lift etkisini göstermeye başlaması için gereken süredir. Ultherapy ile bir cerrahi yüz germe operasyonu sonucu beklenmemelidir. Ancak cerrahiye hazır olmayan danışanlarda invazif olmayan etkinliği klinik olarak da kanıtlanmış bir yöntemdir.

Süreç?

Uygulama sırasında sadece Ulthera’ya ait bir özellik olan cihaza entegre klasik cilt ultrasonografisiyle hekim en etkin tedaviyi uygulayacağı doğru deri katmanını belirler. Bir başlık yardımıyla doğru miktarda odaklanmış ultrason enerjisi, doğru derinliğe verilerek cilt altı dokularda doğru ısı elde edilir. Lazerlerin, radyofrekans enerjisinin ve cerrahi yöntemlerin aksine deri yüzeyine hiçbir zarar vermeyen bu yöntemde cildin kendi doğal tamir mekanizmaları tetiklenir ve yeni, taze kollajen üretimi başlar.

TOP