×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Nedir?

Hepimiz her gün belli bir miktarda saç telini kaybediyoruz. Ancak normal bir döngü içinde dökülen saçlarımızın yerine yenileri geliyor. Yeni gelen saçların dökülmenin gerisinde kaldığı durumlarda saç mezoterapisi etkili bir uygulamadır. Saçlı derinin beslenmesini, köklerin canlanmasını, tellerin güçlenmesini sağlayan maddelerin deriye verilmesiyle saç dökülmesini önleyen ve azaltan bir yöntemdir.

Etkisi?

Çok ince iğnelerle nazik bir şekilde cilde içeriğinde çinko gibi elementler, arjinin, glutamin, glisin ve ornitin gibi aminoasidler ve B grubu vitaminler başta olmak üzere vitaminler bulunan bir kokteyl uygulanır. Kökler hızla enjekte edilen bu maddeleri emer ve etki başlar.

Süreç?

Etkili bir kür için en az sekiz mümkünse 10 seans tedavi öneriyorum. İşlem aralıkları 10-15 gün arasında değişebilir. Sonrasında hastanın altta yatan durumuna ve dökülmenin şiddetine bağlı olarak belli bir takvim çerçevesinde tedaviye devam edilmesinin etkinin kalıcılığı açısından önemli olduğunu vurgulamadan geçmemek gerektiğini düşünüyorum.

TOP