×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Nedir?

HydraFacial 4 adımdan oluşan bir cilt temizleme ve yenileme yöntemidir. Derinlemesine temizlik, etkili ancak nazik bir soyma, acısız vakumla gözenek boşaltma ve vortex serum infüzyonu teknolojisiyle yoğun nemlendirme adımlarıyla cilt tahriş oluşturmadan, bütünlüğüne zarar verilmeden temizlenmiş olur. Klasik cilt bakımlarının aksine sıkma uygulanmadığı için sosyal yaşamdan alıkoyacak olumsuz bir görünüme sebep olmaz.

Nedir?

Tek seans sonrasında bile gözeneklerin temizlendiği, belirginliklerinin azaldığı farkedilir. Cilt daha duru, parlak ve ışıltılı bir görünüm kazanır. Ciltte HydraFacial sayesinde elde edilen kazanımları devam ettirebilmek için HydraFacial tedavisine hekim tarafından önerilen sıklıkta devam etmek gerekir. Bu sıklık her cilt yapısına göre farklılık gösterir.

Süreç?

Dört adımlı bu işlemin ilk adımında cilt besleyici solüsyonla nazikçe temizlenerek sonraki adımlarda uygulanacak serumların cilde daha iyi nüfuz etmesini sağlar. İkinci adımda salisilik asid ve glikolik asid içeren solüsyonla cilt üst tabakasındaki ölü hücrelerden peeling etkisiyle nazikçe arındırılır ve yenilenme süreci başlatılır. Üçüncü adımda gözeneklerin içinde biriken sebum nazikçe ve ağrısız bir şekilde vakum etkisiyle uzaklaştırılı. Bu adım cildi siyah ve beyaz noktalardan arındırırıp daha sonra oluşabilecek iltihaplı alevlenmeleri azaltan adımdır. Son adımda cilt hyalüronik asit, peptidler ve antioksidanlar ile derinlemesine nemlendirilir.

TOP