×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

FORGOT YOUR DETAILS?

Nedir?

Forever Young BBL (Broad Band Light) geniş bant ışığın tedavi için kullanıldığı bir yöntemdir. İşlem sonrası en kısa sürede sosyal yaşam dönmek isteyen bireyler için tercih edilir. Kollajen sentezini arttırarak cilt gençleştirmek, gözeneklerin küçültülmesi, belirginliğinin azaltılmasında, güneşe bağlı cilt yaşlanmasında, pigment düzensizliklerine bağlı cilt lekelerinde, rozasea (kırmızı yüz) tedavisinde, yüzde kılcal damarların giderilmesinde kullanılmaktadır.

Etkisi?

Forever Young patentini yaşlanan hücrenin genç hücre gibi gen ekspresyonu göstermesini sağlayarak almıştır. Kılcal damarlar ve kırmızı yüzde etkisini genişlemiş ve yüzeye çıkmış damarların silinmesini sağlayarak gösterir. Lekelerde ise aşırı pigment geniş bant ışığı sağlam deriye göre daha fazla absorbe eder ve bir nevi parçalanarak kendini imha eder, leke solar. Tüm bunlara bağlı olarak cilt tonu eşitlenir, kişi daha net bir cilt tonuna ve parlak bir deriye sahip olur.

Süreç?

İşlem yaklaşık yarım saat kadar sürüyor. Cilde, ışığın deriye daha etkili bir şekilde iletilmesini sağlayan ultrason jeli uygulanıyor ve cilt problemlerine özel seçilen filtrlerle BBL başlığı bu jel üzerinde gezdiriliyor. Hastalarıma 2 haftayla 4 hafta arasında değişen seans aralıklarıyla en az 3 seans öneriyorum. Kırmızı yüz tedavisinde ise 6 seansa ihtiyaç duymakla beraber eğer hasta elde edilen sonuçtan memnunsa 3-4 seans sonunda da tedaviyi sonlandırdığımız oluyor. Etkinin devamı için yıllık 3-6 seanslık uygulamalar öneriyorum.

TOP